Dobrá Čajovňa Košice

Prednáška – Pôrodné prianie
14. mája 2019

Milé žienky, slovenské duly vás pri príležitosti Svetového týždňa rešpektu k pôrodu pozývajú na prednášku PôRODNÉ PRIANIE v piatok 17. 5. 2019  o 16:30 hod. do podkrovných priestorov čajovne.

V stredu 8.5.2019 bude čajovňa OTVORENÁ od 15:00 – 21:00 hod.!!!
06. mája 2019

Čerstvý Darjeeling FF Giddapahar
02. mája 2019

Ďalší vzácny kúsok na pultoch čajovne!!! Priatelia a milovníci čerstvých jarných zberov, ďalší jarný Darjeeling pribudol v našej ponuke, tentokrát obľúbený a pestrou chuťou vychýrený vysokohorský DJ GiDDAPAHAR – (v preklade Gidda – Orol, Pahar – Pohorie) ..oslnil nás sviežou vôňou, … Pokračovať

Prvé čerstvé zbery – DARJEELING First Flust Mission Hill
01. apríla 2019

Všetkým milovníkom čerstvostí Na pultík Dobrej čajovne už dorazil prvý zástupca Jarných zberov z Darjeelingu zo záhrady Misson Hill Príďte sa s nami potešiť jeho priezračným jantárovým nálevom, ktorý teší plnou hladkou chuťou, s  výraznými citrusovými tónmi a jemným sviežim dozvukom, … Pokračovať

Aktuálna ponuka čajovej keramiky v našom obchodíku
18. decembra 2018

Čajoví priatelia, momentálne sa v našom obchodíku nachádzajú tieto čajové kúsky: Yixingové konvičky malé a veľké – Čína: Japonské vtáčie konvičky: Keramika česká výroba: Sklenená čajová sada – Čína: Kalabasy a bombily:

Kurz panvového dna

Napísané: 07. novembra 2018 | Komentovať

Milé ženušky,

počas víkendu 24.11. – 25.11.2018

sobota: 9:00 – 17:00 hod, nedeľa: 9:00 – 14:00 hod.

bude v podkrovných priestoroch čajovne prebiehať

Kurz panvového dna,

ktorý povedie lektorka Aromea Zdenka Ozdincová 

Panvové dno je miesto v ženskom tele, kde sa skrýva jedno z najväčších tajomstiev ľudského tela. Každý deň s nami komunikuje, ukazuje nám cestu a smer, POMÁHA NÁM. Pokiaľ mu budeme naslúchať, vnímať ho a neprehlušovať stane sa našim najlepším priateľom na celý život.

Na workshope sa ženy oboznamujú „sami so sebou“, so svojim telom, s fyziológiou a energiou panvového dna. Kurz je modernou obdobou starostlivosti o panvové dno, ktoré každú z nás naviguje a smeruje k tvorbe, radosti, naplneniu a pevnosti seba samej.
Kontaktujeme sa v ňom s našim vnútrom prostredníctvom základných teoretických informácií. Tie zároveň doplňujeme jedinečnými a precíznymi cvičeniami na oblasť ženskej panvy.
Na kurze sa dozviete základnú teóriu- poznatky z hľadiska fyziológie- postavenia ženských orgánov a spoločne ich aplikujeme do praktickej skúsenosti pomocou jedinečného prepracovaného súboru cvičení na podporu energie panvového dna.

Kurz poukazuje na aspekty a možnosti riešenia príčin bolestivej menštruácie, obdobia menopauzy, nenaplnených vzťahov, neefektívneho sexuálneho života, strachu z tehotenstva, príčiny inkontinencie, nedostatku sebavedomia, neschopnosti naplno žiť a tvoriť, bolesti ženských orgánov, klesania panvového dna, nadváhu, problémy s pokožkou.

Nech je vašou motiváciou láska k vášmu telu
>> Čo mi Kurz Panvového Dna môže priniesť, alebo keď má žena zdravé a silné panvové dno <<

* je fyziologicky a emočne zdravá
* má naplnené sexuálne vzťahy
* má zdravé seba- vedomie
* menštruačný cyklus je pokojného charakteru
* cíti sa vo svojej ženskej koži očarujúco
* obličky a močový systém fungujú správne
* je plná života a používa svoju intuíciu každý deň
* energiu dokáže strážiť a využívať spôsobom kedy sa nevyčerpá ale ani nepotláča
* prúdi k nej tvorivosť v bežných situáciách života
* je obklopená variabilitou života

Kurz je vhodný aj pre tehuľky.
Teším sa opäť na nové ženské stretnutie s Vami, s láskou Aromea

www.bylinkove-kuzla.webnode.sk

Cena: 80 eur

REZERVÁCIA: stefaniabajuszova@gmail.com, 0950 429 115

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *