Dobrá Čajovňa Košice

Cestovateľská prednáška – Paraná, Brazília
11. marca 2019

Milí priatelia, pozývame vás na ďalšiu cestovateľskú prednášku v sobotu 16.3.2019  o 18:00 hod.  Vstupné: 3,00 € Na tejto prednáške opustíme Áziu a vydáme sa na juh Brazílie do provincie Paraná. Tento kút Latinskej Ameriky nás okrem iného prekvapí svojou nesmiernou … Pokračovať

Aktuálna ponuka čajovej keramiky v našom obchodíku
18. decembra 2018

Čajoví priatelia, momentálne sa v našom obchodíku nachádzajú tieto čajové kúsky: Yixingové konvičky malé a veľké – Čína: Japonské vtáčie konvičky: Keramika česká výroba: Sklenená čajová sada – Čína: Kalabasy a bombily:

Čajová NOVINKA – Magnolia Mao Jian
17. októbra 2018

Milí priatelia, na pultíkoch čajových pribudla nám radostná novinka tohtoročná – vynikajúci čínsky zelený čaj z provincie Guangdong – MAO JIAN ovoňaný kvietkami Magnólie  Pozoruhodná vôňa a plná chuť tohto čaju neslabne ani po opakovaných nálevoch…

OSLAVUJEME 20 rokov Dobrej čajovne v Košiciach!!!
10. októbra 2018

Milí naši čajoví priatelia, pred dvadsiatimi rokmi sa prvýkrát otvorila brána Dobrej čajovne v Košiciach, a vytrvala až dodnes…najmä vďaka vám všetkým, ktorí ste si za tie roky vytvorili blízky vzťah k jej priestorom, atmosfére a samozrejme dobrému čaju, ktorý … Pokračovať

Barmský čaj – NOVINKA v Dobrej čajovni
23. augusta 2018

  Všetkým čajomilcom dávame do povedomia novinky z Barmy v našej čajovni: BURMA WILD GREEN „Khar Chauk“ – Barmský zelený čaj zo Shanského štátu na východe krajiny, blízko hraníc s Yunnanom v Číne. Ide o čaj zbieraný z polodivokých čajových … Pokračovať

Kurz panvového dna

Napísané: 07. novembra 2018 | Komentovať

Milé ženušky,

počas víkendu 24.11. – 25.11.2018

sobota: 9:00 – 17:00 hod, nedeľa: 9:00 – 14:00 hod.

bude v podkrovných priestoroch čajovne prebiehať

Kurz panvového dna,

ktorý povedie lektorka Aromea Zdenka Ozdincová 

Panvové dno je miesto v ženskom tele, kde sa skrýva jedno z najväčších tajomstiev ľudského tela. Každý deň s nami komunikuje, ukazuje nám cestu a smer, POMÁHA NÁM. Pokiaľ mu budeme naslúchať, vnímať ho a neprehlušovať stane sa našim najlepším priateľom na celý život.

Na workshope sa ženy oboznamujú „sami so sebou“, so svojim telom, s fyziológiou a energiou panvového dna. Kurz je modernou obdobou starostlivosti o panvové dno, ktoré každú z nás naviguje a smeruje k tvorbe, radosti, naplneniu a pevnosti seba samej.
Kontaktujeme sa v ňom s našim vnútrom prostredníctvom základných teoretických informácií. Tie zároveň doplňujeme jedinečnými a precíznymi cvičeniami na oblasť ženskej panvy.
Na kurze sa dozviete základnú teóriu- poznatky z hľadiska fyziológie- postavenia ženských orgánov a spoločne ich aplikujeme do praktickej skúsenosti pomocou jedinečného prepracovaného súboru cvičení na podporu energie panvového dna.

Kurz poukazuje na aspekty a možnosti riešenia príčin bolestivej menštruácie, obdobia menopauzy, nenaplnených vzťahov, neefektívneho sexuálneho života, strachu z tehotenstva, príčiny inkontinencie, nedostatku sebavedomia, neschopnosti naplno žiť a tvoriť, bolesti ženských orgánov, klesania panvového dna, nadváhu, problémy s pokožkou.

Nech je vašou motiváciou láska k vášmu telu
>> Čo mi Kurz Panvového Dna môže priniesť, alebo keď má žena zdravé a silné panvové dno <<

* je fyziologicky a emočne zdravá
* má naplnené sexuálne vzťahy
* má zdravé seba- vedomie
* menštruačný cyklus je pokojného charakteru
* cíti sa vo svojej ženskej koži očarujúco
* obličky a močový systém fungujú správne
* je plná života a používa svoju intuíciu každý deň
* energiu dokáže strážiť a využívať spôsobom kedy sa nevyčerpá ale ani nepotláča
* prúdi k nej tvorivosť v bežných situáciách života
* je obklopená variabilitou života

Kurz je vhodný aj pre tehuľky.
Teším sa opäť na nové ženské stretnutie s Vami, s láskou Aromea

www.bylinkove-kuzla.webnode.sk

Cena: 80 eur

REZERVÁCIA: stefaniabajuszova@gmail.com, 0950 429 115

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *