Dobrá Čajovňa Košice

Adventné stretnutie s Mgr. Tatianou Hanšutovou
05. decembra 2019

Milí priatelia, srdečne vás pozývame v piatok 6.12.2019 o 17:00 hod. na každoročné adventné stretnutie s Mgr. Tatianou Hanšutovou, ( terapeutka s vhľadom do kauzálneho poľa človeka, nachádzanie príčin chorôb a negatívnych životných situácií s cieľom duchovného vzostupu, počas stretnutia preciťovanie … Pokračovať

Shakuhachi – koncert tradičnej japonskej flauty
05. decembra 2019

Milí priatelia a milci tradičných melódií, srdečne vás pozývame v sobotu 21.12.2019 o 18:00 – 20:00 hod. na koncert tradičnej japonskej flauty SHAKUHACHI Skladby pre bambusovú flautu, obsahujúce spirituálny odkaz ZEN Buddhiszmu. Príď si pred vianočnými sviatkami vypočuť, ako znie … Pokračovať

Seminár Image Therapy – liečenie obrazotvornosťou
05. decembra 2019

Milí priatelia, pozývame vás v sobotu 7.12.2019 od 17:00 – 20:00 hod. na seminár Image Therapy – liečenie obrazotvornosťou Sila tvojej predstavivosti je tvorivá energia, ktorú keď sa naučíš správne využívať bude riadiť tvoj život podľa tvojich predstáv. Na seminári … Pokračovať

Cestovateľská prednáška – TIBET
05. decembra 2019

Milí priatelia cestovatelia, srdečne vás pozývame ďalšiu cestovateľskú prednášku, tentokrát do TIBETU. V sobotu 14.12.2019 o 18:00 – 20:30 hod. Túto cestu nám sprostredkuje Viktor Kuzder, ktorý nám už zaviedol do mnohých zákutí Kambodže. Viac info v najbližších dňoch..

Workshop – Babinec v Čajovni
05. decembra 2019

Milé žienky, ženušky a ženy srdečne vás pozývame na workshop venovaný ženám Babinec v čajovni v sobotu 7.12.2019 od 9:00 do 12:00 hod. Ako aktivovať svoju krásu a príťažlivosť? Prečo sa ako žena cítiš vyčerpane? Workshop je určený pre tie, … Pokračovať

Koncert etnickej hudby z Indie a Japonska – The Jugalbandi

Napísané: 17. októbra 2019 | Komentovať

Milí priatelia,

srdečne vás pozývame v piatok 25.10.2019 o 18:00 hod.

na unikátny koncert etnickej skupiny Džugalbandy – ide o nový projekt, ktorý sa venuje fúzii indickej, slovenskej a japonskej hudby.

Tansen Shrivastava, indický perkusionista a Matej Kolenič, slovenský muzikant žijúci v Japonsku, spájajú sofistikované indické rytmy, dynamický zvuk japonskej šamisenu a meditatívnu hru na slovenskej fujare ovplyvnenú indickými melodickými rágamy, vytvárajúc originálnu, kreatívnu tradičnú hudbu, ktorá očarovala publikum v Indii a Japonsku.

Džugalbandy sa teraz chystá po prvý krát na turné po Európe a teší sa na príležitosť predstaviť svoju hudbu aj v našej čajovni.
Viac o hudobníkoch a skupine na
www.thejugalbandi.com

Vstupné na koncert: 5 eur

Lístky budú v predaji v čajovni v deň koncertu. Kapacita miest je obmedzená, a tak si môžete lístky rezervovať telefonicky na čísle Dobrej čajovne 0918 498 599, každý deň okrem nedele, v popoludňajších hodinách v čase otváracích hodín čajovne.

Na koncert bude nadväzovať sobotňajšia Cestovateľská prednáška  o živote slováka v Japonsku.
Prednášať o svojom živote bude hudobník Matej Kolenič, ktorý žije v Japonsku 7 rokov, má manželku japonku a dve malé deti, dvojičky Juraja a Milana. Žijú v blízkosti miest Tokio a Jokohama. K srdcu mu prirástlo staroveké mesto Kamakura, mesto samurajov a shogunov.
Zakúsil aj rok práce na farme v Severnom Japonsku, kde zažil aj život na horách.
Japonsko spoznal z pohľadu domáceho ale aj z pohľadu cudzinca, a tak sa s nami rád podelí o vlastné skúsenosti každodenného života v Japonsku, o zvykoch a charakteroch domácich.

Začiatok prednášky v sobotu je o 18:00 hod.
Vstupné: 3 eurá
(pre účastníkov piatkového koncertu 50% zľava zo vstupného pri preukázaní lístka z koncertu)
Lístky na prednášku sa budú predávať 15 minúť pred začatím prednášky v sobotu.

Budeme sa tešiť na spoločný hudobný a cestovateľský zážitok :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *