Dobrá Čajovňa Košice

Prednáška – Pôrodné prianie
14. mája 2019

Milé žienky, slovenské duly vás pri príležitosti Svetového týždňa rešpektu k pôrodu pozývajú na prednášku PôRODNÉ PRIANIE v piatok 17. 5. 2019  o 16:30 hod. do podkrovných priestorov čajovne.

V stredu 8.5.2019 bude čajovňa OTVORENÁ od 15:00 – 21:00 hod.!!!
06. mája 2019

Čerstvý Darjeeling FF Giddapahar
02. mája 2019

Ďalší vzácny kúsok na pultoch čajovne!!! Priatelia a milovníci čerstvých jarných zberov, ďalší jarný Darjeeling pribudol v našej ponuke, tentokrát obľúbený a pestrou chuťou vychýrený vysokohorský DJ GiDDAPAHAR – (v preklade Gidda – Orol, Pahar – Pohorie) ..oslnil nás sviežou vôňou, … Pokračovať

Prvé čerstvé zbery – DARJEELING First Flust Mission Hill
01. apríla 2019

Všetkým milovníkom čerstvostí Na pultík Dobrej čajovne už dorazil prvý zástupca Jarných zberov z Darjeelingu zo záhrady Misson Hill Príďte sa s nami potešiť jeho priezračným jantárovým nálevom, ktorý teší plnou hladkou chuťou, s  výraznými citrusovými tónmi a jemným sviežim dozvukom, … Pokračovať

Aktuálna ponuka čajovej keramiky v našom obchodíku
18. decembra 2018

Čajoví priatelia, momentálne sa v našom obchodíku nachádzajú tieto čajové kúsky: Yixingové konvičky malé a veľké – Čína: Japonské vtáčie konvičky: Keramika česká výroba: Sklenená čajová sada – Čína: Kalabasy a bombily:

Seminár čchi-kungových cvičení Falun Dafa

Napísané: 27. februára 2019 | Komentovať

srdečne vás pozývame na 3 dňový čchi-kungový seminár

kultivačnej praxe FALUN DAFA

 piatok 8.3.- nedeľa 10.3.2019

Falun Gong (nazývaný aj Falun Dafa) je starodávna metóda zušľachťovania mysle a tela. Cvičenia Falun Gongu sú jednoduché, ľahko naučiteľné a mimoriadne účinné. Majú priaznivý vplyv na zdravie a prinášajú človeku pocit sviežosti, pokoja a vnútornej harmónie. Falun Dafa okrem cvičení vedie ľudí k zušľachťovaniu vlastného charakteru a nasledovaniu univerzálnych hodnôt pravdivosti, súcitu a znášanlivosti.

Na seminári sa budeme učiť cvičenia a meditáciu, a priblížime si pomocou prednášok princípy Pravdivosti, Súcitu a Znášanlivosti. Budeme spolu hľadať cestu, ako pochopiť tieto princípy a vniesť ich do každodenného života.

Je potrebné začať seminár v prvý deň, teda v piatok 8.3.,keďže jednotlivé prednášky a cvičenia budú na seba nadväzovať. Po ukončení týchto 3 dní bude seminár pre zúčastnených záujemcov pokračovať počas ďalšieho víkendu, teda 15.,16.,17.3., ďalšími prednáškami a cvičeniami.
Mali by sme spolu ukončiť cyklus 9 prednášok, čiže deviatich spoločných dní. Na ďalších termínoch sa potom môžeme spoločne dohodnúť.

Seminár sa vyučuje zdarma, avšak je potrebné sa vopred prihlásiť kvôli kapacite priestoru na číslo alebo email:
SLÁVKA 0948 086 069, dojcakovaslavka@gmail.com

Nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie, príďte tak, aby ste sa cítili pohodlne a príjemne.

Teší sa na vás Slávka a spol.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *