Dobrá Čajovňa Košice

OSLAVUJEME 20 rokov Dobrej čajovne v Košiciach!!!
10. októbra 2018

Milí naši čajoví priatelia, pred dvadsiatimi rokmi sa prvýkrát otvorila brána Dobrej čajovne v Košiciach, a vytrvala až dodnes…najmä vďaka vám všetkým, ktorí ste si za tie roky vytvorili blízky vzťah k jej priestorom, atmosfére a samozrejme dobrému čaju, ktorý … Pokračovať

Literárna čajovňa
03. októbra 2018

Príď sa porozprávať o dobrej literatúre pri dobrom čaji v ďalšom cykle Literárnej čajovne, vo štvrtok 11.10. o 18:00 hod.

Cestovateľská prednáška – v krajine Čingischána
03. októbra 2018

Cestovateľskí priatelia, v októbri naše cesty povedú do najredšie osídlenej autonómnej krajiny sveta, do rodiska jedného z najvýznamnejších dobyvateľov Ázie, do krajiny koní, o ktorej sa hovorí, že tamojší ľudia sa rodia v sedle: do Mongolska. Manželia Saška a Peťo … Pokračovať

Nové zimné otváracie hodiny
27. septembra 2018

Milí naši čajoví priatelia, v zimných mesiacoch pre vás budeme otvárať čajovničku počas týždňa už od 13:00 hod. a zatvárať budeme skôr, o 21:00 hod.  a teda meníme od budúceho týždňa otváracie hodiny nasledovne:

Barmský čaj – NOVINKA v Dobrej čajovni
23. augusta 2018

  Všetkým čajomilcom dávame do povedomia novinky z Barmy v našej čajovni: BURMA WILD GREEN „Khar Chauk“ – Barmský zelený čaj zo Shanského štátu na východe krajiny, blízko hraníc s Yunnanom v Číne. Ide o čaj zbieraný z polodivokých čajových … Pokračovať

NOVÉ OTVÁRACIE HODINY!!!

Napísané: 28. septembra 2017 | Komentovať

Milí priatelia,

od tejto soboty, 30.9.2017 meníme 
otváracie hodiny čajovne!!!

Z viacerých osobných a podnikateľských dôvodov sme museli bohužiaľ pristúpiť k tomuto kroku, že budeme čajovničku síce

otvárať skôr, teda o 14:00 hod.
avšak zatvárať počas týždňa už o 21:00 hod. 

(okrem piatka a soboty, kedy budeme zatvárať ako doteraz o 22:00 hod.)

Jeden deň v týždni musíme ponechať čajovňu zatvorenú, a načerpať silu a energiu na ďalší týždeň, povenovať trochu času rodine a priateľom. 
Aby sme tu pre vás mohli ostať aj naďalej, a starať sa naplno o čajovňu a vás, našich zákazníkov s plným nasadením a ochotou, tento krok bol z našej strany nevyhnutný.

Oddychový deň sme presunuli zo sobôt na nedele, keďže počas sobôt máme pestrý program v podkrovnej miestnosti, ponecháme teda čajovňu počas týchto podkrovných aktivít v soboty otvorenú.

Ďakujeme za vaše pochopenie,
vaša Dobrá čajovňa 

Nové otváracie hodiny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *