Dobrá Čajovňa Košice

9-dňový seminár Čchi Kungu (Falun Gong)
20. januára 2020

Milí priatelia, Srdečne vás pozývame na 9-dňový čchi-kungový seminár kultivačnej praxe Falun Dafa. V týždni od 17.2. – 25.2.2020 v doobedňajších hodinách, každý deň od 9:30 – 11:30 hod. Falun Gong (nazývaný aj Falun Dafa) je starodávna metóda zušľachťovania mysle a tela. … Pokračovať

Prednáška o reinkarnácii
20. januára 2020

Medzinárodná škola Zlatého Ružokríža vás pozýva na prednášku v piatok 31.1.2020 o 18:00 hod. do podkrovných priestorov čajovne. Vstup voľný

Workshop Feng Shui
20. januára 2020

Milí priatelia, pozývame vás v sobotu 15.2.2020 na workshop Feng Shui pod vedením Janky Prochyrovej. Na workshop je potrebné sa prihlásiť u Janky Prochyrovej.

Čerstvý jesenný zber z Darjeelingu – DJ AF Guranse BIO
17. januára 2020

Novinky a čerstvosti čajového charakteru sú tu, čajomilci milí! Balíky naplnené a navoňané čajom šťastne dorazili, my sme ich starostlivo a s radosťou vybalili, police v čajovom obchodíku naplnili, neváhajte, príďte, aby ste si aj vy radosť urobili… Nesmierne nás … Pokračovať

Nová keramika v našom obchodíku
14. decembra 2019

Milí naši čajoví priatelia, na sklonku roka sme pre vás pripravili takúto ponuku čajovej keramiky v našom obchodíku:

Kurz masáže dojčiat

Napísané: 20. marca 2019 | Komentovať

Milé mamičky

od pondelka 25.3.2019 začne 4 týždňový kurz

Masáže dojčiat

ktorý povedie Mgr. Judita Üvegesová

Kurz bude prebiehať každý pondelok počas 4 týždňov

ráno od 9:00 – 10:00 hod.

Dotyk je prvým jazykom, ktorému rozumieme ešte pred narodením a je to základná potreba pre zdravý vývin jedinca.
Ak sa chcete naučiť viac o sile dotyku, ste srdečne vítaní na kurzoch masáže dojčiat.
Naučíte sa masáž celého telíčka, špeciálnu protikolikovú masáž a koordinačné cviky.
Sú to chvíle, ktoré dávajú veľmi veľa nielen dieťatku, ale i rodičom.

Prečo= dôvod rozhodnúť sa:
Masáž bábätiek prináša uvoľnenie( navodené masážou pomáha pri plynatosti, kolike, tráviacich kŕčoch a zápche. Vďaka uvoľňovaniu hormónov lásky- oxytocínu a endorfínov, masážou pomáhame odstrániť bolesť aj stres. Pravidelnou a vnímavou masážou po pôrode dokážeme uvoľniť popôrodný stres.
stimuláciu( správna masáž stimuluje zmyslové vnímanie, nervovú aj obehovú sústavu, tráviaci imunitný a hormonálny systém. U novorodencov masáž významne stimuluje dozrievanie nervovej sústavy, a tak pomáha celkovému prospievaniu. Telesná blízkosť pri masáži stimuluje u mamičiek tvorbu materského mlieka.)
interakciu( masáž je dokonalý prostriedok pre komunikáciu, prejav lásky a úcty, vzájomné spoznávanie a hry od prvých momentov života. Prehlbovaním blízkosti významne prehlbujeme vzájomný citový vzťah. Vzájomné spojenie pri masáži nám tiež pomáha lepšie rozpoznať nálady a potreby našich detí.)
relaxáciu( masáž je dokonalým prostriedkom pre relaxáciu unaveného telíčka, uspávanie, či zlepšovanie spánku odbúravaním stresu. Podmienkou však je správne naladenie rodičov i detí. Pri správnom naladení a prevedení masáže dokážeme vytvárať nezabudnuteľný pocit šťastia a bezpečia.)

Kurz je určený tehotným ženám, a rodičom bábätiek od 6 týždňov do 1 roku života.

4 týždňový kurz začíname od 25.3..2019 1x týždenne. Čakám vás príjemným, teplým, tichým priestorom. Prispôsobujeme sa potrebám bábätiek, čo znamená, že môžu byť hocikedy nakŕrmené, prebalené, nosené v náručí. V prípade, že vaše bábätko spí, masážne hmaty si osvojíte na bábike, ktorá vám bude k dispozícii. Ja, ako inštruktor vaše bábätko nemasírujem, masážne hmaty vám ukazujem na masážnej bábike.

Cena kurzu je 60 EUR, čo obsahuje tlačený materiál s masážnymi hmatmi, CD s hudbou vhodnú na baby masáž, a malé občerstvenie.

Je potrebné dopredu sa objednať buď cez facebook( prosím vás, píšte mi správu, že chcete sa zúčastniť kurzu, aby som vás vedela v prípade rôznych zmien kontaktovať), alebo tel. na čísle 0907307542.
Srdečne vás čakám.
Mgr. Judita Üvegesová, certifikovaná inštruktorka masáže dojčiat IAIM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *