Dobrá Čajovňa Košice

ZMENA Otváracích hodín!!!
04. júla 2019

Milí priatelia, od júla prechádzame na letné otváracie hodiny nasledovné:

Shincha /šinča/ – prvý tohtoročný zber z japonských plantáží
18. júna 2019

  Shincha /šinča/ – prvý tohtoročný čerstvý japonský čaj z BIO záhrad = 50% z Kagoshimy a 50% z Uji. Opäť nesklamal svojou prenikavo plnou chuťou, šťavnatosťou a maslovou hutnosťou a dlhým predlhým sladkastým dozvukom 😊 Veeeľmi osviežujúci 😀 budete sa po ňom … Pokračovať

Čerstvý Darjeeling FF Giddapahar
02. mája 2019

Ďalší vzácny kúsok na pultoch čajovne!!! Priatelia a milovníci čerstvých jarných zberov, ďalší jarný Darjeeling pribudol v našej ponuke, tentokrát obľúbený a pestrou chuťou vychýrený vysokohorský DJ GiDDAPAHAR – (v preklade Gidda – Orol, Pahar – Pohorie) ..oslnil nás sviežou vôňou, … Pokračovať

Prvé čerstvé zbery – DARJEELING First Flust Mission Hill
01. apríla 2019

Všetkým milovníkom čerstvostí Na pultík Dobrej čajovne už dorazil prvý zástupca Jarných zberov z Darjeelingu zo záhrady Misson Hill Príďte sa s nami potešiť jeho priezračným jantárovým nálevom, ktorý teší plnou hladkou chuťou, s  výraznými citrusovými tónmi a jemným sviežim dozvukom, … Pokračovať

Aktuálna ponuka čajovej keramiky v našom obchodíku
18. decembra 2018

Čajoví priatelia, momentálne sa v našom obchodíku nachádzajú tieto čajové kúsky: Yixingové konvičky malé a veľké – Čína: Japonské vtáčie konvičky: Keramika česká výroba: Sklenená čajová sada – Čína: Kalabasy a bombily:

Kurz masáže dojčiat

Napísané: 20. marca 2019 | Komentovať

Milé mamičky

od pondelka 25.3.2019 začne 4 týždňový kurz

Masáže dojčiat

ktorý povedie Mgr. Judita Üvegesová

Kurz bude prebiehať každý pondelok počas 4 týždňov

ráno od 9:00 – 10:00 hod.

Dotyk je prvým jazykom, ktorému rozumieme ešte pred narodením a je to základná potreba pre zdravý vývin jedinca.
Ak sa chcete naučiť viac o sile dotyku, ste srdečne vítaní na kurzoch masáže dojčiat.
Naučíte sa masáž celého telíčka, špeciálnu protikolikovú masáž a koordinačné cviky.
Sú to chvíle, ktoré dávajú veľmi veľa nielen dieťatku, ale i rodičom.

Prečo= dôvod rozhodnúť sa:
Masáž bábätiek prináša uvoľnenie( navodené masážou pomáha pri plynatosti, kolike, tráviacich kŕčoch a zápche. Vďaka uvoľňovaniu hormónov lásky- oxytocínu a endorfínov, masážou pomáhame odstrániť bolesť aj stres. Pravidelnou a vnímavou masážou po pôrode dokážeme uvoľniť popôrodný stres.
stimuláciu( správna masáž stimuluje zmyslové vnímanie, nervovú aj obehovú sústavu, tráviaci imunitný a hormonálny systém. U novorodencov masáž významne stimuluje dozrievanie nervovej sústavy, a tak pomáha celkovému prospievaniu. Telesná blízkosť pri masáži stimuluje u mamičiek tvorbu materského mlieka.)
interakciu( masáž je dokonalý prostriedok pre komunikáciu, prejav lásky a úcty, vzájomné spoznávanie a hry od prvých momentov života. Prehlbovaním blízkosti významne prehlbujeme vzájomný citový vzťah. Vzájomné spojenie pri masáži nám tiež pomáha lepšie rozpoznať nálady a potreby našich detí.)
relaxáciu( masáž je dokonalým prostriedkom pre relaxáciu unaveného telíčka, uspávanie, či zlepšovanie spánku odbúravaním stresu. Podmienkou však je správne naladenie rodičov i detí. Pri správnom naladení a prevedení masáže dokážeme vytvárať nezabudnuteľný pocit šťastia a bezpečia.)

Kurz je určený tehotným ženám, a rodičom bábätiek od 6 týždňov do 1 roku života.

4 týždňový kurz začíname od 25.3..2019 1x týždenne. Čakám vás príjemným, teplým, tichým priestorom. Prispôsobujeme sa potrebám bábätiek, čo znamená, že môžu byť hocikedy nakŕrmené, prebalené, nosené v náručí. V prípade, že vaše bábätko spí, masážne hmaty si osvojíte na bábike, ktorá vám bude k dispozícii. Ja, ako inštruktor vaše bábätko nemasírujem, masážne hmaty vám ukazujem na masážnej bábike.

Cena kurzu je 60 EUR, čo obsahuje tlačený materiál s masážnymi hmatmi, CD s hudbou vhodnú na baby masáž, a malé občerstvenie.

Je potrebné dopredu sa objednať buď cez facebook( prosím vás, píšte mi správu, že chcete sa zúčastniť kurzu, aby som vás vedela v prípade rôznych zmien kontaktovať), alebo tel. na čísle 0907307542.
Srdečne vás čakám.
Mgr. Judita Üvegesová, certifikovaná inštruktorka masáže dojčiat IAIM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *