Dobrá Čajovňa Košice

Cestovateľská prednáška – Japonsko očami Slováka
17. októbra 2019

Milí priatelia cestovatelia, v sobotu 26.10.2019 o 18:00 hod. vás srdečne pozývame na cestovateľskú prednášku nadväzujúcu na piatkový koncert hudobníka Mateja Koleniča. Matej bude v sobotu prednášať o svojom živote v Japonsku, kde žije 7 rokov, má manželku japonku a dve … Pokračovať

Koncert etnickej hudby z Indie a Japonska – The Jugalbandi
17. októbra 2019

Milí priatelia, srdečne vás pozývame v piatok 25.10.2019 o 18:00 hod. na unikátny koncert etnickej skupiny Džugalbandy – ide o nový projekt, ktorý sa venuje fúzii indickej, slovenskej a japonskej hudby. Tansen Shrivastava, indický perkusionista a Matej Kolenič, slovenský muzikant … Pokračovať

Darjeeling Second Flush
09. septembra 2019

Milí  labužníci čajovníci, docestovali k nám svieže nálevy čerstvých zberov, Nepal Ilam, sťa rosa ranná osvieži ducha i telo a Darjeeling Second Flush zo záhrady Badamtam zas jazyk osladí medovým muskatelom.. Odporúčame ochutnať obe vrelo :)

Čerství japonci pripravení pre vás na pultoch čajovne
09. septembra 2019

Pre japonských čajomilov.. Na pultoch čajovne pribudli čerství tohtoroční japonci, poväčšine Biokvalitní. Neváhajte prísť ochutnať, prípadne si odniesť  so sebou kúsok Japonska domov :) Sencha, Gyokuro, Kabukicha, Yamacha, Tamaryokuch, Genmaicha, Kukicha, Matcha    

Nové Otváracie hodiny
09. septembra 2019

Milí čajoví priatelia od pondelka 9.9.2019 prechádzame na poprázdninové otváracie hodiny:

Kurz masáže dojčiat

Napísané: 20. marca 2019 | Komentovať

Milé mamičky

od pondelka 25.3.2019 začne 4 týždňový kurz

Masáže dojčiat

ktorý povedie Mgr. Judita Üvegesová

Kurz bude prebiehať každý pondelok počas 4 týždňov

ráno od 9:00 – 10:00 hod.

Dotyk je prvým jazykom, ktorému rozumieme ešte pred narodením a je to základná potreba pre zdravý vývin jedinca.
Ak sa chcete naučiť viac o sile dotyku, ste srdečne vítaní na kurzoch masáže dojčiat.
Naučíte sa masáž celého telíčka, špeciálnu protikolikovú masáž a koordinačné cviky.
Sú to chvíle, ktoré dávajú veľmi veľa nielen dieťatku, ale i rodičom.

Prečo= dôvod rozhodnúť sa:
Masáž bábätiek prináša uvoľnenie( navodené masážou pomáha pri plynatosti, kolike, tráviacich kŕčoch a zápche. Vďaka uvoľňovaniu hormónov lásky- oxytocínu a endorfínov, masážou pomáhame odstrániť bolesť aj stres. Pravidelnou a vnímavou masážou po pôrode dokážeme uvoľniť popôrodný stres.
stimuláciu( správna masáž stimuluje zmyslové vnímanie, nervovú aj obehovú sústavu, tráviaci imunitný a hormonálny systém. U novorodencov masáž významne stimuluje dozrievanie nervovej sústavy, a tak pomáha celkovému prospievaniu. Telesná blízkosť pri masáži stimuluje u mamičiek tvorbu materského mlieka.)
interakciu( masáž je dokonalý prostriedok pre komunikáciu, prejav lásky a úcty, vzájomné spoznávanie a hry od prvých momentov života. Prehlbovaním blízkosti významne prehlbujeme vzájomný citový vzťah. Vzájomné spojenie pri masáži nám tiež pomáha lepšie rozpoznať nálady a potreby našich detí.)
relaxáciu( masáž je dokonalým prostriedkom pre relaxáciu unaveného telíčka, uspávanie, či zlepšovanie spánku odbúravaním stresu. Podmienkou však je správne naladenie rodičov i detí. Pri správnom naladení a prevedení masáže dokážeme vytvárať nezabudnuteľný pocit šťastia a bezpečia.)

Kurz je určený tehotným ženám, a rodičom bábätiek od 6 týždňov do 1 roku života.

4 týždňový kurz začíname od 25.3..2019 1x týždenne. Čakám vás príjemným, teplým, tichým priestorom. Prispôsobujeme sa potrebám bábätiek, čo znamená, že môžu byť hocikedy nakŕrmené, prebalené, nosené v náručí. V prípade, že vaše bábätko spí, masážne hmaty si osvojíte na bábike, ktorá vám bude k dispozícii. Ja, ako inštruktor vaše bábätko nemasírujem, masážne hmaty vám ukazujem na masážnej bábike.

Cena kurzu je 60 EUR, čo obsahuje tlačený materiál s masážnymi hmatmi, CD s hudbou vhodnú na baby masáž, a malé občerstvenie.

Je potrebné dopredu sa objednať buď cez facebook( prosím vás, píšte mi správu, že chcete sa zúčastniť kurzu, aby som vás vedela v prípade rôznych zmien kontaktovať), alebo tel. na čísle 0907307542.
Srdečne vás čakám.
Mgr. Judita Üvegesová, certifikovaná inštruktorka masáže dojčiat IAIM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *