Dobrá Čajovňa Košice

ZMENA Otváracích hodín!!!
04. júla 2019

Milí priatelia, od júla prechádzame na letné otváracie hodiny nasledovné:

Shincha /šinča/ – prvý tohtoročný zber z japonských plantáží
18. júna 2019

  Shincha /šinča/ – prvý tohtoročný čerstvý japonský čaj z BIO záhrad = 50% z Kagoshimy a 50% z Uji. Opäť nesklamal svojou prenikavo plnou chuťou, šťavnatosťou a maslovou hutnosťou a dlhým predlhým sladkastým dozvukom 😊 Veeeľmi osviežujúci 😀 budete sa po ňom … Pokračovať

Čerstvý Darjeeling FF Giddapahar
02. mája 2019

Ďalší vzácny kúsok na pultoch čajovne!!! Priatelia a milovníci čerstvých jarných zberov, ďalší jarný Darjeeling pribudol v našej ponuke, tentokrát obľúbený a pestrou chuťou vychýrený vysokohorský DJ GiDDAPAHAR – (v preklade Gidda – Orol, Pahar – Pohorie) ..oslnil nás sviežou vôňou, … Pokračovať

Prvé čerstvé zbery – DARJEELING First Flust Mission Hill
01. apríla 2019

Všetkým milovníkom čerstvostí Na pultík Dobrej čajovne už dorazil prvý zástupca Jarných zberov z Darjeelingu zo záhrady Misson Hill Príďte sa s nami potešiť jeho priezračným jantárovým nálevom, ktorý teší plnou hladkou chuťou, s  výraznými citrusovými tónmi a jemným sviežim dozvukom, … Pokračovať

Aktuálna ponuka čajovej keramiky v našom obchodíku
18. decembra 2018

Čajoví priatelia, momentálne sa v našom obchodíku nachádzajú tieto čajové kúsky: Yixingové konvičky malé a veľké – Čína: Japonské vtáčie konvičky: Keramika česká výroba: Sklenená čajová sada – Čína: Kalabasy a bombily:

Cesta šamana – základný seminár FSS v Košiciach

Napísané: 27. januára 2019 | Komentovať

Drahí priatelia,

v sobotu 16.2.2019 od 9:00 a v nedeľu od rána do 16:00 

bude v podkrovných priestoroch čajovne prebiehať základný seminár v core (jadrovom) šamanizme „Cesta šamana“

Na tomto seminári sa zoznámite so základnými princípmi core (jadrového) šamanizmu, univerzálnej metódy využívania šamanských techník, ktorá vznikla na základe dlhoročných výskumov a pozorovaní amerického antropológa Michaela Harnera a jeho pokračovateľov.
Osvojíte si techniku šamanského cestovania, ktorá je jednou z najpozoruhodnejších vizionárskych metód k objavovaniu skrytých vzťahov v Univerze. Umožní vám vstúpiť do nie každodennej skutočnosti a v nej získať potrebný kontakt na následnú prácu s duchovnými spojencami (silové zviera a učiteľ), ako aj prebudiť svoje vlastné driemajúce duchovné schopnosti, vrátane opätovného prepojenia s prírodou. Takto získané poznatky možno následne použiť na liečenie, získanie duchovnej sily a riešenie rôznych problémov. Zmenený (šamanský) stav vedomia, ktorý je potrebný na šamanské cestovanie si zakúsite na základe mystického bubnovania.

Budete mať možnosť porovnať si svoje zážitky z prvých šamanských ciest s ostatnými a získať základné skúsenosti zo šamanského veštenia a liečenia (posielanie silového zvieraťa na diaľku, vešťenie z kameňa, tanec silového zvieraťa, pieseň sily ).
Na seminári sa naučíte, ako získané šamanské techniky pomáhajú pri obnovení duchovnej sily a zdravia. Ako použiť šamanizmus v každodennom živote tak, aby sme mohli liečiť, či pomáhať sebe i ostatným ľuďom, ako aj našej krásnej planéte Zem.

Lektorom semináru je Marko Fedor.

Absolvovanie základného kurzu je predpokladom účasti na pokročilých seminároch FSS

Účastnícky poplatok:
95 € – pri platbe zálohy 45 € na účet do 4.2. , doplatok na mieste semináru 50 €
110 € – pri platbe zálohy 45 € na účet po 4.2. , doplatok na mieste semináru 65 €

Nakoľko počet miest je obmedzený, vaše miesto vám bude rezervované až po zaplatení zálohy 45 €.

TERMÍN UZÁVIERKY PRIHLÁŠOK JE DO 10.2.2019!!!

Prihlasovanie na: samanizmus@hotmail,com

Kontakt a informácie:
samanizmus@hotmail.com, +421 948 223 807, +421 903 422 098
samanizmus.sk
samanizmus-fss.sk

Tešíme sa na vás

Kruh šamanov…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *